Het team van Logopedie en Stottercentrum Zuid-West

Elles Bakker

logopedist, preverbaal logopedist
elles@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK
  • Het Element, Middelburg
  • Schuttevaer, Hansweert

Evelyne Bambelt

Psycholoog, Gedragsdeskundige
evelyne@autismecoachingzuidwest.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK

Amber Bech

logopedist
amber@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Wilgenhof, Middelburg

Claudia Bij de Vaate

logopedist
claudia@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Zierikzee
  • Holtkampschool/ 't Noorderlicht, Goes
  • IKC Voorhoute, Kruiningen

Melissa Boerma

logopedist
melissa@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK
  • Magistraal/ Cypressenhof, Middelburg

Angelique van den Bogart

logopedist
angelique@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Goes
  • Bisschop Ernstschool, Goes
  • De Tweemaster, Goes

Renate Brokke

Logopedist io
renate@logopedieenstottercentrum.nl

Michelle van Dixhoorn

praktijkhouder, logopedist-stottertherapeut
michelle@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Goes
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK
  • TEC Walcheren, Middelburg
  • De Parelmoer/ Het Kompas, Yerseke

Stephanie Fortuin

logopedist, preverbaal logopedist, vestigingsmanager
stephanie@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Goes
  • Tweemaster Kameleon, Oost-Souburg

Eline van der Horst

Pedagoog - Autismecoach
eline@autismecoachingzuidwest.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK
  • Hoofdvestiging Goes

Laura Huigen- de Jager

Logopedist
laura@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Het Kompas, Oost-Souburg

Christiaan Kerpel

Logopedist
christiaan@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK
  • Dr. C. Steenblokschool, Goes
  • Koningin Julianaschool, 's-Gravenpolder

Vera Kosten

logopedist
vera@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • De Parelmoer/ Het Kompas, Yerseke
  • De Combinatie, Vlissingen
  • Holtkampschool/ 't Noorderlicht, Goes

Rozemarijn Kuiper

praktijkondersteuner
admin@logopedieenstottercentrum.nl

Linda van der Meijden

logopedist-stottertherapeut
linda@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Dr. C. Steenblokschool, Goes
  • Hoofdvestiging Goes
  • Hoofdvestiging Zierikzee

Annejet Mol

logopedist
annejet@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Goes
  • Hoofdvestiging Zierikzee
  • Koningin Julianaschool, 's-Gravenpolder

Maureen Monster

Logopedist
maureen@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Willibrordus, Zierikzee
  • 't Stapelhof, Renesse

Aniek Paauwe

Logopedist i.o.
aniek@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • De Stroming, Middelburg

Elseline Roest

Logopedist
elseline@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Het Kompas, Middelharnis

Leonie Schipper

logopedist-stottertherapeut
leonie@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK

Sandra Smits

logopedist-stottertherapeut
sandra@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • J.C. van Gent, Sommelsdijk

Leah Stolk

logopedist, preverbaal logopedist
leah@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Willibrordus, Zierikzee
  • 't Stapelhof, Renesse
  • Het Kompas, Middelharnis

Cléo van Tol-Verseput

Pedagoog - Autismecoach
cleo@autismecoachingzuidwest.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Zierikzee
  • Hoofdvestiging Goes

Anne de Valk

Praktijkondersteuner
admin@logopedieenstottercentrum.nl

Manonne de Vlieger

praktijkhouder - zorgmanager - logopedist - stottertherapeut
manonne@logopedieenstottercentrum.nl

Nicole van der Weele-Weijgers

logopedist-stottertherapeut, autismecoach
nicole@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Goes

Manon van Wezel

Pedagoog - Autismecoach
manon@autismecoachingzuidwest.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Goes
  • Hoofdvestiging Zierikzee