Het team van Logopedie en Stottercentrum Zuid-West

Manonne de Vlieger

praktijkhouder - zorgmanager - logopedist - stottertherapeut
info@logopedieenstottercentrum.nl

Michelle van Dixhoorn

praktijkhouder, logopedist-stottertherapeut io
michelle@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Goes
  • Vestiging Middelburg MCK

Ester van Meurs

logopedist-stottertherapeut
ester@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Zierikzee

Leonie Schipper

logopedist-stottertherapeut
leonie@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Middelburg MCK

Sandra Smits

logopedist-stottertherapeut
sandra@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Zierikzee
  • Medisch centrum Borrendamme
  • J.C. van Gent
  • O.b.s. D’n Tuun

Linda van der Meijden

logopedist-stottertherapeut
linda@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Dr. C. Steenblokschool
  • Vestiging Goes

Nicole van der Weele-Weijgers

logopedist, autisme coach io
nicole@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Goes
  • O.b.s. Schuttevaer

Febe Meijer

logopedist-stottertherapeut io
febe@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Goes
  • Vestiging Middelburg MCK
  • Samenwerkingsschool de Stroming

Annejet Mol

logopedist
annejet@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Goes
  • Vestiging Zierikzee
  • Koningin Julianaschool

Stephanie Fortuin

logopedist, preverbaal logopedist io
stephanie@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Goes
  • Vestiging Middelburg MCK
  • Basisschool de Leeuwerik

Melissa Boerma

logopedist
melissa@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Middelburg MCK
  • Het Element
  • De Leeuwenburch