Het team van Logopedie en Stottercentrum Zuid-West

Manonne de Vlieger

praktijkhouder - zorgmanager - logopedist - stottertherapeut
info@logopedieenstottercentrum.nl

Michelle van Dixhoorn

praktijkhouder, logopedist-stottertherapeut
michelle@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Goes
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK
  • TEC Walcheren, Middelburg
  • De Parelmoer/ Het Kompas, Yerseke

Stephanie Fortuin

logopedist, preverbaal logopedist, vestigingsmanager
stephanie@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Goes
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK
  • Het Kompas, Oost-Souburg

Rozemarijn Kuiper

praktijkondersteuner
admin@logopedieenstottercentrum.nl

Vera Kosten

logopedist
vera@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • De Parelmoer/ Het Kompas, Yerseke
  • De Combinatie, Vlissingen
  • Wilgenhof, Middelburg
  • Juvent Het Kompas, Middelburg

Leah Stolk

logopedist
leah@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Willibrordus, Zierikzee
  • 't Stapelhof, Renesse
  • Het Kompas, Middelharnis

Amber Bech

logopedist
amber@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Wilgenhof, Middelburg

Angelique van den Bogart

logopedist
angelique@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Goes
  • Bisschop Ernstschool, Goes
  • De Tweemaster, Goes

Elles Bakker

logopedist
elles@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK
  • Het Element, Middelburg
  • Het Kompas, Oost-Souburg
  • Schuttevaer, Hansweert

Melissa Boerma

logopedist
melissa@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK
  • De Leeuwenburch/ Cypressenhof, Middelburg

Annejet Mol

logopedist
annejet@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Goes
  • Hoofdvestiging Zierikzee
  • Koningin Julianaschool, 's-Gravenpolder

Febe Meijer

logopedist-stottertherapeut
febe@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • De Stroming, Middelburg

Nicole van der Weele-Weijgers

logopedist-stottertherapeut, autismecoach
nicole@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Goes

Linda van der Meijden

logopedist-stottertherapeut
linda@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Dr. C. Steenblokschool, Goes
  • Hoofdvestiging Goes

Sandra Smits

logopedist-stottertherapeut
sandra@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Zierikzee
  • Medisch Centrum Borrendamme, Zierikzee
  • J.C. van Gent, Sommelsdijk

Leonie Schipper

logopedist-stottertherapeut
leonie@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Hoofdvestiging Middelburg MCK
  • Juvent De Duikboot, Middelburg

Rozanne Walhout

logopedist
rozanne@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Holtkampschool/ 't Noorderlicht, Goes