Het team van Logopedie en Stottercentrum Zuid-West

Manonne de Vlieger

praktijkhouder - zorgmanager - logopedist - stottertherapeut
info@logopedieenstottercentrum.nl

Michelle van Dixhoorn

praktijkhouder, logopedist-stottertherapeut
michelle@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Goes
  • Vestiging Middelburg MCK
  • Het Kompas, Oost-Souburg
  • TEC Walcheren
  • Yerseke

Stephanie Fortuin

logopedist, preverbaal logopedist, vestigingsmanager
stephanie@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Goes
  • Vestiging Middelburg MCK
  • De Leeuwerik

Rozemarijn Kuiper

praktijkondersteuner
admin@logopedieenstottercentrum.nl

Vera Kosten

logopedist
vera@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Yerseke
  • De Combinatie

Leah Stolk

logopedist
leah@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Willibrordus
  • 't Stapelhof
  • Het Kompas, Middelharnis

Amber Bech

logopedist
amber@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Wilgenhof

Angelique van den Bogart

logopedist
angelique@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Goes
  • Bisschop Ernstschool
  • De Tweemaster

Elles Bakker

logopedist
elles@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Middelburg MCK
  • Het Element
  • Het Kompas, Oost-Souburg
  • Willibrordus

Melissa Boerma

logopedist
melissa@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Middelburg MCK
  • De Leeuwenburch/ Cypressenhof

Annejet Mol

logopedist
annejet@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Goes
  • Vestiging Zierikzee
  • Koningin Julianaschool

Febe Meijer

logopedist-stottertherapeut
febe@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • De Stroming

Nicole van der Weele-Weijgers

logopedist-stottertherapeut, autismecoach
nicole@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Goes
  • Schuttevaer

Linda van der Meijden

logopedist-stottertherapeut
linda@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Dr. C. Steenblokschool
  • Vestiging Goes

Sandra Smits

logopedist-stottertherapeut
sandra@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Zierikzee
  • Medisch centrum Borrendamme
  • J.C. van Gent

Leonie Schipper

logopedist-stottertherapeut
leonie@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Vestiging Middelburg MCK

Rozanne Walhout

logopedist
rozanne@logopedieenstottercentrum.nl

Werkt op de locatie(s):
  • Holtkampschool/ 't Noorderlicht